podaruj sobie odrobinę szczęścia i miłości – czyli: przygarnij mopsa z adopcji ♥ Lusia, Nikusia i Wojtuś

mops_cdo_adopcji_lusia_01

  LUSIA  
Wrażliwa i prześliczna Lusia szuka spokojnego DOMU Z OGRÓDKIEM z dala od miejskiego zgiełku. Luśka ma cztery latka i tyle uroku, że starczyłoby na kilka innych mopsów. Jest wesoła, pcha się na kolanka i ciągle chce się przytulać.

mops_cdo_adopcji_lusia_02

Do tego wszystkiego jest małą ciamajdą, co rozczuli najtwardsze serce. Obecnie przebywa w domu tymczasowym we Wrocławiu u boku buldoziej przyjaciółki, jednak wielkomiejskie życie nie jest tym, co uszczęśliwia Lusię. Hałas, ruch, ulice, wszystko to budzi w Lusi strach. Stara się, jak może, ale wrażliwa i łaknąca łona natury dusza małej mopsi potrzebuje spokoju. Stres wpływa m.in. na kłopoty z siusianiem maluniej, ale obecnie leczenie jest na finiszu i Lusia coraz lepiej sobie radzi. We własnym ogródku, bez smyczy to zupełnie inna dziewczyna! Rozpiera ją energia i radość – pędzi przed siebie w podskokach, pięknie się załatwia, skubnie trawkę, sprawdzi ogrodzenie, poturla się i pobawi na całego.

mops_cdo_adopcji_lusia_03

Z tego względu szukamy Luśce spokojnego DOMU Z OGRÓDKIEM, gdzie będzie mogła żyć pełną piersią, bez harmidru i lęku, jaki w niej budzi. Dziewczynka bardzo lubi inne zwierzęta i dzieci. Jest wysterylizowana i gotowa na nowy rozdział cudownego życia.

mops_cdo_adopcji_lusia_04

Jeśli marzysz o najbardziej uroczej mopsi na świecie i możesz jej zaoferować serce oraz miejsce w domu z ogrodem prześlij wypełnioną ankietę adopcyjną na adres: mopsywpotrzebie@wp.pl
Zasady adopcji oraz ankietę przedadopcyjną znajdziesz na www.mopsywpotrzebie.pl
a wszystkie aktualności dostępne są na naszym facebookowym fanpage’u:   Mopsy w Potrzebie

 


 

 

mops_do_adopcji_nikusia_01

 

   NIKUSIA   
Nika – najprawdziwszy mopsi skarb szuka domu. Nikusia ma pięć lat i jest prawdziwą damą. Nienachalna, spokojna, grzeczna, pięknie trzyma się człowieka na spacerkach. Nauczona czystości, załatwia się tylko na zewnątrz. Pięknie zostaje w domu podczas nieobecności domowników i nie łobuzuje. Akceptuje inne psiaki i przytula się z kotem – jak inaczej ją więc opisać, jeśli nie skarb lub ideał?

mops_do_adopcji_nikusia_02

Nika trafiła do nas z ogromnym guzem, który został już usunięty i okazał się być niegroźny. Wraz z operacją guza została także przeprowadzona sterylizacja i za kilka dni po zdjęciu szwów dziewczynka może ruszać do nowego skarbca, gotowego wielbić ją do końca jej dni.

mops_do_adopcji_nikusia_03

Jeśli marzysz o idealnej mopsi prześlij wypełnioną ankietę adopcyjną na adres: mopsywpotrzebie@wp.pl

Zasady adopcji oraz ankietę przedadopcyjną znajdziesz na www.mopsywpotrzebie.pl
a wszystkie aktualności dostępne są na naszym facebookowym fanpage’u:   Mopsy w Potrzebie

 

 


 

 

mops_do_adopcji_wojtus_02

   WOJTUŚ   
Trzyletni powalająco przystojny Wojtuś szuka spokojnej i konsekwentnej rodziny. Przeszłość Wojtka była bardzo trudna. Na pewno był bity, przywiązywany do stołu i izolowany od ludzi. Szczegółów możemy się tylko domyślać, obserwując, co budzi w nim lęk – wzięcie mopa do ręki, próba dotknięcia jego łapek etc. Wszystko to sprawiło, że jest bardzo lękliwy, a na sytuacje stresowe reaguje agresją i kłapnięciem zębami.

mops_do_adopcji_wojtus_01

Z tego względu szukamy mu domu bez dzieci. Boi się wrzawy i dużego zamieszania, dlatego powinien być psim jedynakiem lub ewentualnie mieć za towarzysza spokojnego i zrównoważonego psiaka. Wojtek nie potrafi się w żaden sposób obronić przed atakiem innego zwierzaka, kuli się i ucieka, swój stres kierując na człowieka. Kiedy nic go nie przeraża i jest zrelaksowany to najwspanialszy pies świata, uwielbia się tulić, daje buziaki i bawi jak szalony. Krok w krok za opiekunem, najchętniej siedziałby cały czas na kolankach.

mops_do_adopcji_wojtus_03

Na spacerach pięknie chodzi na smyczy, nie zwraca uwagi na inne psiaki, słucha się i jest wpatrzony w człowieka. Wojtuś ma nietypowe umaszczenie jest to tzw. brindle pug Emotikon smile Obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Warszawy, jest w trakcie badań i przygotowań do kastracji. Ma lekkie zapalenie pęcherza i wymaga konsultacji okulistycznej, bo wydaje się, że dosyć kiepsko widzi.

mops_do_adopcji_wojtus_04
Jeśli chciałbyś pokazać Wojtusiowi, że świat jest bezpiecznym miejscem wypełnionym spokojem i miłością, nauczyć go zaufania do człowieka i zapewnić cudowny dom na resztę jego dni prześlij do nas ankietę adopcyjną na adres mopsywpotrzebie@wp.pl
Zasady adopcji oraz ankietę przedadopcyjną znajdziesz na www.mopsywpotrzebie.pl
a wszystkie aktualności dostępne są na naszym facebookowym fanpage’u:   Mopsy w Potrzebie

Bardzo prosimy o przemyślane zgłoszenia w sprawie Wojtusia, który i tak przeszedł już wystarczająco dużo w swoim krótkim życiu.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Beata

Życzę całej trójce, by trafiła na kogoś jak Ty czy ja. Mój Żak, choć piękny (sama widziałaś na zdjęciach :) ), też był niechciany… Dawno się przekonałam, że nie ma reguły czy pies jest piękny i wystawowy czy też chory i nieidealny, choć z rodowodem. Jeśli ktoś nienawidzi zwierząt, to będzie się znęcał nad nimi i pozbędzie każdego.. A mopsie serce jest naprawdę szczególnie wrażliwe ..

pocomiboziudałaśjęzykoweobsesyjki

„Będzie to wówczas wymagało czasowego lub stałego wynoszenia psa na spacer, który waży średnio 10 kg” <3 <3 <3

Scroll to top
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x