Tarot dla BLIŹNIĄT na luty 2020

 

Taroplan by Marcin Urban tarot blog o tarocie

 

Nowy Taroplanowy cykl: wywiedzione z kart przesłania na najbliższy miesiąc dla każdego ze słonecznych znaków Zodiaku, po jednej karcie na różne sfery życia! Poniżej przesłania na luty dla Bliźniąt

Sprawy uczuciowe: ÓSEMKA DENARÓW. Ciesz się tym, co zwykłe i codzienne. Zwracaj uwagę na drobne gesty. Strzeż się małostkowości.

Sprawy zawodowe: VII RYDWAN. Nastaw się na błyskawiczny rozwój kariery. Działaj szybko, energicznie, odważnie i w kilku kierunkach naraz. Zwyciężaj.

Poszukiwanie mądrości: II PAPIEŻYCA. Czytaj teksty naukowe i filozoficzne, święte księgi, grymuary. Otwórz się na radykalne teorie i nowe paradygmaty. (Postać z karty może być nawiązaniem do legendarnej papieżycy Joanny, kobiety, która w męskim przebraniu miała zrobić karierę w kościele i ostatecznie zostać wybrana na papieża, a po demaskacji – ukamienowana: nic nie stoi na przeszkodzie, by potraktować to jako zachętę do studiów nad tożsamością płciową, jej kulturowymi uwarunkowaniami, do badania przejawów dyskryminacji ze względu na płeć.)

Poszukiwanie przyjemności: XV DIABEŁ. Pozwalaj sobie na tzw. guilty pleasures – ale bez poczucia winy. Ciesz się tym, co niskie, wulgarne, sprzeczne ze wzniosłymi i szumnymi ideami. Spełniaj swoje zachcianki, zaspokajaj żądze.

Talia: Jean Dodal

 

 

 


 

Szukasz rozwiązania problemu? Nie wiesz, na którą z opcji się zdecydować?
Chcesz wiedzieć, co się szykuje w twoim życiu? Na czym warto się skupić? Na co uważać?
Zadajesz sobie w głowie jakieś pytanie i nie umiesz na nie znaleźć odpowiedzi?
ZAPYTAJ KART TAROTA!

Daj mi znać na priv, umówimy się na indywidualną sesję odczytu kart.

Umów się na odczyt
Umów się na sesję tarota
  lub 

TAROPLAN Jestem doświadczonym tarocistą, znawcą historii i ikonografii kart tarota oraz tradycji i metod ich odczytu (Etteilla, Eliphas Lévi i Papus, Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku, A.E. Waite i Aleister Crowley, Eudes Picard i tzw. szkoła hiszpańska, Timothy Leary, odczyt metodą optyczną w stylu Itala Calvina i Enrique Enriqueza).

 


 

 

 

Ciekawe? Podziel się!

     
↓  SKOMENTUJ PRZEZ FACEBOOKA ↓ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image.

Scroll to top