Tarot dla RYB na luty 2020

 

Taroplan by Marcin Urban tarot blog o tarocie

 

Ruszyłem z nowym cyklem: wywiedzione z kart przesłania na najbliższy miesiąc dla każdego ze słonecznych znaków Zodiaku, po jednej karcie na różne sfery życia! Poniżej przesłania na luty dla słonecznych RYB

Sprawy uczuciowe: TRÓJKA KIJÓW
Wpuść w swoje serce ducha przygody. Entuzjazmuj się i zarażaj entuzjazmem. W relacjach postępuj odważnie i z pewnością siebie. Uwierz w swoją atrakcyjność i charyzmę. Kochaj namiętnie. Otwórz się na nowe.

Sprawy zawodowo-finansowe: DZIESIĄTKA KIJÓW
Bierz na siebie dużo. Twórz dzieła genialne. Nie zapominaj o lojalności wobec wypróbowanych współpracowników.

Poszukiwanie mądrości: X KOŁO FORTUNY
Nasze układy poznawcze są ewolucyjnie przystosowane do dostrzegania w ciągach bodźców zmysłowych znamion porządku – skonstruowaliśmy sobie takie koncepty jak czas i przestrzeń, przyczyna i skutek, prawda i fałsz, karma, przeznaczenie, Bóg, formułujemy prawa fizyki, szukamy teorii wszystkiego. Koło Fortuny, czyli Pani Przypadku, zachęca: spróbuj choć na chwilę przebić się wzrokiem przez ten filtr porządku i dojrzeć świat w całej jego losowości i nieprzewidywalności, świat chaotyczny, nieujęty w żadne ramy konceptualne – może wtedy uzyskasz informacje, których normalnie ów filtr nie przepuszcza.

Poszukiwanie przyjemności: XIX SŁOŃCE
Spędzaj czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza w słoneczne dni. Rozkoszuj się towarzystwem ludzi światłych. Otwórz się na olśnienia. Szukaj przyjemności w ciepłych i otwartych relacjach z ludźmi.

Talia: Jean Dodal

 

 

 


 

Szukasz rozwiązania problemu? Nie wiesz, na którą z opcji się zdecydować?
Chcesz wiedzieć, co się szykuje w twoim życiu? Na czym warto się skupić? Na co uważać?
Zadajesz sobie w głowie jakieś pytanie i nie umiesz na nie znaleźć odpowiedzi?
ZAPYTAJ KART TAROTA!

Daj mi znać na priv, umówimy się na indywidualną sesję odczytu kart.

Umów się na odczyt
Umów się na sesję tarota
  lub 

TAROPLAN Jestem doświadczonym tarocistą, znawcą historii i ikonografii kart tarota oraz tradycji i metod ich odczytu (Etteilla, Eliphas Lévi i Papus, Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku, A.E. Waite i Aleister Crowley, Eudes Picard i tzw. szkoła hiszpańska, Timothy Leary, odczyt metodą optyczną w stylu Itala Calvina i Enrique Enriqueza).

 


 

 

 

Ciekawe? Podziel się!

     
↓  SKOMENTUJ PRZEZ FACEBOOKA ↓ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image.

Scroll to top