Tarot dla STRZELCA na luty 2020

 

Taroplan by Marcin Urban tarot blog o tarocie

 

Nowy Taroplanowy cykl: wywiedzione z kart przesłania na najbliższy miesiąc dla każdego ze słonecznych znaków Zodiaku, po jednej karcie na każdą z wybranych sfer życia! Poniżej przesłania na luty dla Strzelców

Sprawy uczuciowe:  TRÓJKA KIJÓW
Wpuść w swoje serce ducha przygody. Entuzjazmuj się i zarażaj entuzjazmem. W relacjach postępuj odważnie i z pewnością siebie. Uwierz w swoja atrakcyjność i charyzmę. Kochaj namiętnie. Otwórz się na nowe.

Sprawy zawodowo-finansowe:  VIII SIŁA
Działaj odważnie. Energicznie pokonuj przeciwności. Zmagaj się z oporem materii i z własnymi słabościami. Umacniaj swoją pozycję.

Poszukiwanie mądrości:  DZIESIĄTKA PENTAKLI
Studiuj to, co materialne, namacalne, empirycznie dostępne. Ucz się od starców (wskazówka: niewykluczone, że najstarszym ziemskim organizmem jest kolonia topól osikowych rosnąca w Utah i będąca pojedynczym męskim osobnikiem, jej wiek szacuje się na 80 tysięcy lat; dość stara jest również pewna grzybnia opieńki ciemnej z Oregonu, licząca sobie przeszło 8 tysięcy lat).

Poszukiwanie przyjemności:  SZÓSTKA KIELICHÓW
Wzbudź w sobie dziecięcą radość. Zajmij się czymś, co cię cieszyło w odległej przeszłości. Przypomnij sobie swoje dziecięce lektury, filmy, zabawy. Pozwól sobie na sentymentalność.

Talia: Aquarian Tarot

 

 

 


 

Szukasz rozwiązania problemu? Nie wiesz, na którą z opcji się zdecydować?
Chcesz wiedzieć, co się szykuje w twoim życiu? Na czym warto się skupić? Na co uważać?
Zadajesz sobie w głowie jakieś pytanie i nie umiesz na nie znaleźć odpowiedzi?
ZAPYTAJ KART TAROTA!

Daj mi znać na priv, umówimy się na indywidualną sesję odczytu kart.

Umów się na odczyt
Umów się na sesję tarota
  lub 

TAROPLAN Jestem doświadczonym tarocistą, znawcą historii i ikonografii kart tarota oraz tradycji i metod ich odczytu (Etteilla, Eliphas Lévi i Papus, Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku, A.E. Waite i Aleister Crowley, Eudes Picard i tzw. szkoła hiszpańska, Timothy Leary, odczyt metodą optyczną w stylu Itala Calvina i Enrique Enriqueza).

 


 

 

 

Ciekawe? Podziel się!

     
↓  SKOMENTUJ PRZEZ FACEBOOKA ↓ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image.

Scroll to top