Tarot dla WAGI na luty 2020

 

Taroplan by Marcin Urban tarot blog o tarocie

 

Nowy Taroplanowy cykl: wywiedzione z kart przesłania na najbliższy miesiąc dla każdego ze słonecznych znaków Zodiaku, po jednej karcie na każdą z wybranych sfer życia! Poniżej przesłania na luty dla Wag

Sprawy uczuciowe:  DZIEWIĄTKA MIECZY
Zastanów się, czy twoje przekonania na temat siebie, na temat tego, na co możesz sobie pozwolić i na co zasługujesz, na temat oczekiwań i uczuć innych ludzi, na temat tego, jak powinien wyglądać idealny związek itd. nie utrudniają twojego funkcjonowania w związku lub nawiązywania nowych relacji, nie przysparzają ci cierpień, nie ograniczają możliwości cieszenia się życiem. Pamiętaj, że przekonania nie są żadnym odzwierciedleniem “obiektywnej rzeczywistości”, a tylko narzędziem służącym do radzenia sobie z życiem – i że jeżeli owo narzędzie nie działa w sposób satysfakcjonujący, to najrozsądniejszą rzeczą jest przerobienie go lub wymienienie na inne. Strzeż się okrucieństwa. Nie poddawaj się rozpaczy.

Sprawy zawodowo-finansowe:  KRÓLOWA KIJÓW
Uwierz w swoje zdolności. Działaj energicznie, z entuzjazmem i pewnością siebie. Błyszcz, wzbudzaj podziw, wykorzystuj swoją charyzmę i atrakcyjność. Dostosowuj swoje metody do zmieniających się okoliczności. Uważaj, żeby impulsywnością i kapryśnością nie narobić sobie wrogów.

Poszukiwanie mądrości:  PIĄTKA KIELICHÓW
Wyciągaj naukę ze strat i rozczarowań. Odnajduj sens w trudnych doświadczeniach. Naucz się dostrzegać szansę tam, gdzie na pozór są same straty.

Poszukiwanie przyjemności:  XIX SŁOŃCE
Spędzaj czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza w słoneczne dni. Rozkoszuj się towarzystwem ludzi światłych. Otwórz się na olśnienia. Szukaj przyjemności w ciepłych i otwartych relacjach z ludźmi.

Talia: The Golden Dawn Tarot

 

 

 


 

Szukasz rozwiązania problemu? Nie wiesz, na którą z opcji się zdecydować?
Chcesz wiedzieć, co się szykuje w twoim życiu? Na czym warto się skupić? Na co uważać?
Zadajesz sobie w głowie jakieś pytanie i nie umiesz na nie znaleźć odpowiedzi?
ZAPYTAJ KART TAROTA!

Daj mi znać na priv, umówimy się na indywidualną sesję odczytu kart.

Umów się na odczyt
Umów się na sesję tarota
  lub 

TAROPLAN Jestem doświadczonym tarocistą, znawcą historii i ikonografii kart tarota oraz tradycji i metod ich odczytu (Etteilla, Eliphas Lévi i Papus, Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku, A.E. Waite i Aleister Crowley, Eudes Picard i tzw. szkoła hiszpańska, Timothy Leary, odczyt metodą optyczną w stylu Itala Calvina i Enrique Enriqueza).

 


 

 

 

Ciekawe? Podziel się!

     
↓  SKOMENTUJ PRZEZ FACEBOOKA ↓ 

1 Comment

  1. as6 lutego 2020

    Dzięki za to, właśnie takich słów potrzebowałam dzisiaj

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image.

Scroll to top