Tarot dla WODNIKA na luty 2020

 

Taroplan by Marcin Urban tarot blog o tarocie

 

Ruszam z nowym cyklem: wywiedzione z kart przesłania na najbliższy miesiąc dla każdego ze słonecznych znaków Zodiaku, po jednej karcie na różne sfery życia! Poniżej przesłania na luty dla słonecznych WODNIKÓW

Sprawy uczuciowe:  XVI WIEŻA
Burz sztywne schematy i zasady. Burz narosłe wokół twojego serca mury zrobione z wyobrażeń, jakie masz na temat siebie, na temat oczekiwań innych ludzi, na temat idealnego związku itd. – bo spoza tych murów nie widzisz świata takiego, jakim on jest w istocie, wielobarwnego, nieustannie zmieniającego się, nieprzewidywalnego. Walcz z hierarchicznością w swoich relacjach z innymi. Buntuj się przeciwko tyranii. Twórz relacje oparte na równości i swobodzie ekspresji.

Sprawy zawodowo-finansowe: KRÓLOWA DENARÓW
Pozwól, by dobra płynęły. Nie chowaj swoich zasobów (wiedzy, umiejętności, doświadczenia) przed światem – niech służą i innym. I oczekuj za nie stosownego wynagrodzenia. Kupuj, sprzedawaj, inwestuj, wymieniaj.

Rozwój intelektualny: KRÓL DENARÓW
Studiuj matematykę i nauki przyrodnicze. Obserwuj zachowania swoje i innych ludzi przez pryzmat socjobiologii, neuronauki, genetyki. Skup się na tym, co namacalne, materialne, empirycznie dostępne.

Poszukiwanie przyjemności: TRÓJKA DENARÓW
Szukaj przyjemności w sprawnym wykonywaniu swojego rzemiosła, w tworzeniu rzeczy solidnych i trwałych, w zdobywaniu uznania, w owocnej współpracy.

 

Talia: Jean Dodal

 

 

 


Szukasz rozwiązania problemu? Nie wiesz, na którą z opcji się zdecydować?
Chcesz wiedzieć, co się szykuje w twoim życiu? Na czym warto się skupić? Na co uważać?
Zadajesz sobie w głowie jakieś pytanie i nie umiesz na nie znaleźć odpowiedzi?
ZAPYTAJ KART TAROTA!

Daj mi znać na priv, umówimy się na indywidualną sesję odczytu kart.

Umów się na odczyt
Umów się na sesję tarota
  lub 

TAROPLAN Jestem doświadczonym tarocistą, znawcą historii i ikonografii kart tarota oraz tradycji i metod ich odczytu (Etteilla, Eliphas Lévi i Papus, Hermetyczny Zakon Złotego Brzasku, A.E. Waite i Aleister Crowley, Eudes Picard i tzw. szkoła hiszpańska, Timothy Leary, odczyt metodą optyczną w stylu Itala Calvina i Enrique Enriqueza).

 


 

 

 

Ciekawe? Podziel się!

     
↓  SKOMENTUJ PRZEZ FACEBOOKA ↓ 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image.

Scroll to top