karta tarota: WALET DENARÓW

strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna
 
 


Giermek Denarów reprezentuje aspekt żeński, płodny, oraz krystaliczną formę sprawczej energii związanej z ziemią. W kontekście pytań o płeć dziecka, karty Giermków często wyrażają tę płeć, a Giermek Denarów szczególnie symbolizuje żeński aspekt, pełen płodności.

W ogólnym systemie kart, Giermek Denarów przede wszystkim symbolizuje działania, które przybierają formę materialną. Oznacza to krystalizację przestrzeni ziemskiej, która może być ofiarowana lub przekazana w formie namacalnej. Mimo że Denary niekoniecznie odnoszą się tylko do pieniędzy, są one wymiarem realnych działań, które kształtują materię w różnorodny sposób.

Księżniczki (giermkowie), związane z sefirą Malkut, reprezentują królestwo, czyli ziemię. Jako że są związane z drzewem życia, mają rolę czynienia, działania. Księżniczka ziemi, w tym przypadku Giermek Denarów, symbolizuje krystalizację działań, które nabierają formy fizycznej. Jej charakter jest badawczy, ale nie intelektualnie badawczy; opiera się na konkretnych, namacalnych argumentach. Jest jedną z najłagodniejszych kart w Tarocie, nie niesie za sobą agresji.

W kontekście 3 Denarów w talii Ridera Waite’a, gdzie obrazki przedstawiają scenę dwóch osób patrzących, jednej działającej, a drugiej opowiadającej o tym, co zrobiła, Rycerz Denarów może znaleźć swoje miejsce jako ten, który przedstawia konkretne czyny.

Paz Denarów to przede wszystkim materializacja założeń stworzonych w przestrzeni kreacji materii. Jest rzetelny w pracy, dopracowuje zamysły, uplastycznia założenia Rycerza czy Króla. Jest informacją o procesie zmaterializowanego narodzenia, który dokonuje się poprzez Bina, czyli łono świata. Paz Denarów jest produktem Biny, symbolizuje ten żeński wymiar, gdzie idea zaczyna nabierać formy fizycznej.

W skrócie, Paz Denarów to owoc ziemi, płód manifestujący jej żyzność, wynik sukcesu działań, który nabiera fizycznej formy.

 


 

Nadal nie znasz odpowiedzi na swoje pytanie? Przesłanie tej karty jest dla Ciebie niejasne? Potrzebujesz kompleksowego rozkładu tarota, wnikliwej interpretacji kart, analizy wszystkich aspektów swoich problemów oraz mądrej życiowej porady, popartej rozległą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem?
Umów się na indywidualną sesję z Marcinem!

Pamiętaj, że sesja tarota nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa ani psychiatry! Jeśli boisz się o swoje zdrowie, jesteś na życiowym zakręcie lub nie radzisz sobie psychicznie – zgłoś się do specjalisty! Tarot nie zastąpi również wizyty u prawnika, doradcy finansowego, detektywa czy agenta nieruchomości. Ale przede wszystkim nie zastąpi szczerej rozmowy z bliską Ci osobą – być może tą, o którą chcesz zapytać karty. 

 


 

strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna

Obserwuj Taroplan:
 

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
0
Would love your thoughts, please comment.x