karta tarota: KRÓLOWA DENARÓW

strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna
 
 

KRÓLOWA DENARÓW

Czasami pierwsze wrażenie, które zyskujemy, kształtuje naszą reputację i to, jak inni nas postrzegają. Królowa Monet jest świadoma swojej siły, zdolności i przede wszystkim pragmatyzmu. Potrafi doskonale organizować różne działania i udzielać sensownych rad, nawet w trudnych sytuacjach.

Symbolizuje ona rozsądną i hojną kobietę, będącą piątką w kolejności, co nadaje jej żywotności i zmysłowości, jednak przy tym skłonną do wybuchów emocji, co niekoniecznie harmonizuje z żywiołem ziemi. Jej reakcje w chwilach gniewu mogą mieć znaczny wpływ na otoczenie i poruszyć podstawy życia.

Królowa Monet wskazuje na naszą skłonność do funkcjonalności i pragmatyzmu, jednocześnie zachowując elegancję i estetykę. Inwestujemy w siebie, zarówno finansowo, jak i pod względem wizerunku, zdając sobie sprawę z roli, jaką odgrywa pierwsze wrażenie w budowaniu opinii o nas. Jest to świadoma kobieta, zdolna do organizacji działań i udzielania trafnych rad, nawet w trudnych sytuacjach.

Gdy pojawia się Królowa Monet w zestawieniu z pozytywnymi kartami, wskazuje to na naszą predyspozycję do zajmowania stanowisk kierowniczych. Posiadamy realistyczne ambicje i wytrwałość w dążeniu do celu. Konsekwentne działania przynoszą finansowy sukces, budując naszą motywację i wiarę we własne siły. Umiejętność cieszenia się osiągnięciami pozwala nam gromadzić wokół siebie ludzi o podobnych wartościach, jednak może to sprawić, że stajemy się nieco egoistyczni, traktując nawet pomoc innych jako okazję do promocji siebie.

W sytuacji, gdy Królowa Monet pojawia się w otoczeniu mniej sprzyjających kart, może to sygnalizować trudności finansowe wynikające z rozrzutności i nietrafionych inwestycji. Zaufanie w swoje szczęśliwe przeznaczenie może prowadzić do zgubnych konsekwencji. Nasza mniej pozytywna strona, czyli egoizm i pozorne wsparcie dla innych, może zaczynać być dostrzegana przez otoczenie.

Aby zatrzymać negatywne wrażenie i uniknąć wstydu, konieczne jest porzucenie nonszalancji i chwiejności, a przede wszystkim podjęcie działań w celu odzyskania kontroli nad sytuacją. Inicjatywa powinna być podejmowana zdecydowanie, z jasno określonym celem i konsekwentnym dążeniem do jego osiągnięcia.

 

 


 

Nadal nie znasz odpowiedzi na swoje pytanie? Przesłanie tej karty jest dla Ciebie niejasne? Potrzebujesz kompleksowego rozkładu tarota, wnikliwej interpretacji kart, analizy wszystkich aspektów swoich problemów oraz mądrej życiowej porady, popartej rozległą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem?
Umów się na indywidualną sesję z Marcinem!

Pamiętaj, że sesja tarota nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa ani psychiatry! Jeśli boisz się o swoje zdrowie, jesteś na życiowym zakręcie lub nie radzisz sobie psychicznie – zgłoś się do specjalisty! Tarot nie zastąpi również wizyty u prawnika, doradcy finansowego, detektywa czy agenta nieruchomości. Ale przede wszystkim nie zastąpi szczerej rozmowy z bliską Ci osobą – być może tą, o którą chcesz zapytać karty. 

 


 

 
strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna

Obserwuj Taroplan:
 

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
0
Would love your thoughts, please comment.x