karta tarota: KRÓL DENARÓW

strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna
 
 

KRÓL DENARÓW

Król Monet to mocna i wpływowa karta, zwłaszcza gdy reprezentuje mężczyznę. Taki mężczyzna jest silny, pewny siebie, a często uchodzi za samca alfa. Jego charakter jest związany z żywiołem ziemi i znakami zodiaku takimi jak Koziorożec, Byk i Panna. Jego stabilność jest porównywana do dębu – trudno go poruszyć, przekonać czy zmienić, ale pod jego opieką można znaleźć schronienie i poczuć się bezpiecznie.

Król Monet jest rozsądny, unika szalonych pomysłów i utrzymany jest w rzeczywistości, z dala od świata marzeń. Często jest biznesmenem o stabilnej sytuacji finansowej i zawodowej, a kobiety zazwyczaj się mu podporządkowują. Przykłada dużą wagę do pieniędzy i dóbr materialnych, takich jak sprzęty, samochód, wysokiej jakości ubrania, kosmetyki czy dobre jedzenie.

Jest lojalny, wierny, posiada swoje zasady i przestrzega własnego kodeksu wartości. Młodszy Król Monet często prezentuje się starszym niż jest w rzeczywistości, zachowuje się poważnie i jest skoncentrowany na budowaniu stabilnej pozycji zawodowej. Chce się „ustatkować”, czyli osiągnąć stabilność życiową, co zwykle jest dla niego priorytetem, zwłaszcza w średnim wieku.

Król Monet pełni rolę oparcia i potrafi wspierać swoją partnerkę, często pełniąc funkcję sponsora. Nie czuje się z tym problemu, a wręcz uznaje to za naturalne, dbając o szczęście swojej partnerki. Jego przejawem troski są praktyczne działania, a romantyzm nie jest jego najsilniejszą stroną. Niekoniecznie będzie wyrażał uczucia słownie, ale zawsze zadba o wygodę i zadowolenie partnerki, pytać o jej potrzeby i preferencje.

Król Monet to silna jednostka, radząca sobie w życiu, dążąca do stabilizacji i mająca sprecyzowane plany. Posiada zdolność analizy i kalkulacji, zarówno w sprawach finansowych, jak i miłości. Może być wymagający i łatwo zraża się, jeśli ktoś nie spełni jego oczekiwań. Jest aktywny, pełen inicjatywy i pomysłów, jednak może mieć pewne opory, jeśli chodzi o akceptację propozycji innych. W relacjach z Królem Monet można spodziewać się, że on będzie się inicjował i dominował, będąc aktywnym partnerem. Jeśli pojawi się w kontekście pytania o realizację planów, oznacza to zazwyczaj pomyślny finał i sukces w danej sprawie.

 

 


 

Nadal nie znasz odpowiedzi na swoje pytanie? Przesłanie tej karty jest dla Ciebie niejasne? Potrzebujesz kompleksowego rozkładu tarota, wnikliwej interpretacji kart, analizy wszystkich aspektów swoich problemów oraz mądrej życiowej porady, popartej rozległą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem?
Umów się na indywidualną sesję z Marcinem!

Pamiętaj, że sesja tarota nie zastąpi wizyty u lekarza, psychologa ani psychiatry! Jeśli boisz się o swoje zdrowie, jesteś na życiowym zakręcie lub nie radzisz sobie psychicznie – zgłoś się do specjalisty! Tarot nie zastąpi również wizyty u prawnika, doradcy finansowego, detektywa czy agenta nieruchomości. Ale przede wszystkim nie zastąpi szczerej rozmowy z bliską Ci osobą – być może tą, o którą chcesz zapytać karty. 

 


 

 
strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna

Obserwuj Taroplan:
 

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
0
Would love your thoughts, please comment.x