Karta dnia: AS DENARÓW

strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna
 
 

Karta dnia: AS DENARÓW

karta dnia AS DENARÓW
( z talii „Aquarian Tarot” Davida Palladiniego)

Dzisiaj skup się na tym, co konkretne, widzialne, namacalne i bezpośrednio dostępne w Twojej rzeczywistości. Spójrz na stół, przy którym siedzisz, dotknij przedmiotów, zważ je w dłoni, poczuj ich ciężar i materialną gęstość. To artefakty, których używasz i którymi realnie wpływasz na swój świat: zrób dzisiaj coś pożytecznego, wpraw materię w ruch!

As pentakli to karta symbolizująca podarunek od świata – od przypływu gotówki i poprawy sytuacji finansowej, przez zdany egzamin, pozytywne wiadomości i wydarzenia dotyczące sfery zawodowej, po obiecujące perspektywy na rozpoczęcie nowych projektów i zaznaczenie swojej obecności w świecie.

W sferze uczuciowej karta ta zachęca do inwestowania w relację swoich emocji, zaangażowania i czasu. As denarów to drobny upominek, zaproszenie na randkę, to szczera rozmowa, konkretny czuły gest, który nie pozostawia złudzeń co do naszych (lub cudzych) intencji.
Przyjmijmy dziś asa denarów do swojej rzeczywistości – czy to będzie kawa zrobiona przez koleżankę z biurka obok, drobny prezent otrzymany od lub kupiony dla bliskiej osoby, pięciozłotówka znaleziona na chodniku czy piękne zimowe i złote niczym denar słońce, które towarzyszy nam tego poranka!

(Zazie)
 

 
strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna

Obserwuj Taroplan:
 

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
0
Would love your thoughts, please comment.x