Karta dnia: KRÓL KIJÓW (BUŁAW)

strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna
 
 

Karta dnia: KRÓL KIJÓW (BUŁAW)

KRÓL KIJÓW (BUŁAW)

Siła, charyzma, kreatywność i optymizm – czyż nie tego potrzebujemy w tak szarym i pozornie beznadziejnym dniu jak dzisiaj? Król Kijów ma to wszystko w małym palcu, a raczej w swojej dumnie uniesionej buławie, którą gotów jest wybić nam z głów zimowy środkowoeuropejski marazm, melancholię i twórczą niemoc. Czas na działanie!

Ogarnijmy się, przejmijmy kontrolę nad sprawami, ludźmi i sytuacjami, które do tej pory wydawały się nam nie do ruszenia. Odważnie podejmijmy to ryzyko, a nuż tym razem się uda? Obudźmy w sobie uśpione dotąd pokłady energii, pewności siebie, optymizmu i nowych pomysłów.

Jeśli nie czujemy się gotowi, by zrobić to dla własnego dobra, zróbmy to ku pożytkowi bliskich nam osób. Król Kijów to ten, który pomaga słabszym oraz tym, którzy potrzebują opieki i mądrego dowodzenia.

A jeśli to my sami potrzebujemy potrzebujemy dobrego przewodnika, który poprowadzi nas przez trudny czas i nieprzyjazną przestrzeń, poszukajmy Króla Kijów w swoim otoczeniu i zaufajmy jego sile i mądrości.
(Zazie)
 

strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna

Obserwuj Taroplan:
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
0
Would love your thoughts, please comment.x