Karta Dnia ÓSEMKA PENTAKLI

strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna
 
 

Karta Dnia ÓSEMKA PENTAKLI

Aż chciałoby się dzisiaj zakrzyknąć: – Piątek, piąteczek, piątunio! – i uroczyście obwieścić początek weekendu, ale Ósemka Pentakli przypomina, że musimy wykrzesać z siebie jeszcze trochę cierpliwości i doprowadzić do końca to, co zaczęliśmy w tym tygodniu.
Ósemka Pentakli to praca, obowiązki, załatwianie spraw, rutyna i żmudna dłubanina, będąca często przedzieraniem się przez opór materii.
Nie ma tu miejsca na rozbuchane emocje, nieokiełznane wodze fantazji, dalekosiężne plany czy romantyczne chwile. Tu jest do wykonania konkretna robota, której nikt za nas nie zrobi. Wszystko inne musi poczekać.
Każdy z nas, niezależnie od tego jaki zawód wykonuje na co dzień, jest swego rodzaju rzemieślnikiem, który dobrze zna się na swojej robocie i godzina po godzinie, dzień po dniu, wykuwa w tej czy innej materii swoje złote pentakle, którymi zostaje potem wynagrodzony za swoją pracę. Sprzedajemy w ten sposób swój czas, talent, myśli i zaangażowanie.
Czy nam się to opłaca? Nie zawsze, ale większość z nas woli o tym nie myśleć. W Ósemce Pentakli góruje rozsądek, obowiązkowość, cierpliwość i odrobina… nudy. Tłumaczymy sobie jednak, że przecież takie jest życie.
(Zazie)

 

 

 
strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna

Obserwuj Taroplan:
 

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
0
Would love your thoughts, please comment.x