Karta dnia: WALET KIELICHÓW

strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna
 
 

Karta dnia: WALET KIELICHÓW

Karta dnia WALET KIELICHÓW
(z talii Radiant Rider-Waite Tarot)

W porannym słońcu pośród zieleni gościmy dzisiaj Waleta Kielichów – symbol młodzieńczej świeżej energii, entuzjazmu i nowych początków, głównie w sferze uczuciowej.
Kielichy reprezentują ludzkie emocje, intuicję i kreatywność. Być może warto otworzyć swoje serce na nowe uczucia: nowe przyjaźnie, miłości lub związki. Tutaj warto posłuchać głosu swojej intuicji i skorzystać z inspiracji płynącej z wnętrza, aby lepiej zrozumieć swoje emocje i potrzeby. Walet kielichów jest czuły, wrażliwy i pełen romantyzmu, ale momentami nieco naiwny – symbolizuje nasz rozwój emocjonalny i wewnętrzne dojrzewanie, niezależne od wieku!

Walet Kielichów przekonuje nas, że nie warto bać się swoich uczuć i zachęca, by odważniej wyjść z nimi do ludzi – okazywać im sympatię i serdeczność, zauroczenie i zakochanie – nie bojąc się zranienia czy odrzucenia. Po prostu wyślij maila, napisz smsa, zadzwoń do kogoś i powiedz, że lubisz, kochasz i że ci zależy!

Ten Walet reprezentuje także nasze uzdolnienia artystyczne, kreatywność, nowe pomysły, śmiałe idee, odważne plany. On nie przejmuje się tym, czy jego plany są realne i realizowalne – on marzy i snuje fantastyczne wizje.
Warto pielęgnować w sobie tę świeżość i młodzieńczość, marzycielstwo i uczuciową delikatność – to one dają nam ten błysk w oku, urok osobisty i moc zjednywania sobie ludzi!

(Zazie)
 

 
strona główna > Taroplan > sesja indywidualna > tarot online > kurs tarota > magia codzienna

Obserwuj Taroplan:
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to top
0
Would love your thoughts, please comment.x