MODERN WITCH

MAGIA JEST W TOBIE - czytaj...TO TY TWORZYSZ SWOJE ŻYCIE - czytaj...CZYŃ DOBRO - czytaj...
Nie musisz być czarownicą w siódmym pokoleniu, doświadczoną wiedźmą ani szeptuchą mieszkającą w chatce na skraju lasu, by w swoim codziennym życiu korzystać z magii natury, mocy kamieni i wsparcia żywiołów. Magia i moc są w Tobie. Wystarczy, że na chwilę się zatrzymasz, weźmiesz głęboki oddech i wsłuchasz się w siebie. To Ty jesteś źródłem. To stamtąd płyną wszystkie odpowiedzi: czego pragniesz, dokąd zmierzasz, co jest dla Ciebie ważne i jak to osiągnąć.
Musisz jednak wiedzieć, że ani odprawianie rytuałów, ani palenie świec, nie jest cudownym sposobem, który magicznie i bez Twojego aktywnego udziału zmieni Twoje życie. Magia istnieje, owszem, ale nie wyręczy Cię w pracy nad sobą. To Ty tworzysz swoje życie, a każdy magiczny rytuał jest rodzajem Twojej własnej medytacji ze świadomą intencją gotowości do zmiany, pracy nad własnymi emocjami i przekonaniami, otwarciem się na nowe obszary życia, które dotąd – z jakichś powodów – pozostawały poza Twoim zasięgiem.
Dostępne tutaj świece i artefakty magiczne zostały stworzone z czystą intencją czynienia dobra, wprowadzania harmonii, podwyższania wibracji i wzmacniania siły Twoich szlachetnych pragnień. To Ty nadajesz tym przedmiotom moc, intencję i cel. Pamiętaj jednak, że nie są one przeznaczone i nie będą działały w żadnych rytuałach mających na celu czynienie zła i nieprawości, osiągania własnych celów kosztem innych ludzi, ograniczania wolnej woli lub psychicznego i emocjonalnego zniewalania innej osoby. Nie nadają się do odprawiania jakichkolwiek spętań miłosnych, rytuałów czarnomagicznych, wywoływania duchów czy zabaw w astralu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Scroll to top