O świecach ZaziZazu

Witaj w Pracowni Zazie: domowej manufakturze świec sojowych i wosków zapachowych; fabryczce osobliwych ozdób i przedziwnych dekoracji; atelier kolekcjonerskich lalek i miniaturowych światów oraz sklepiku ZaziZazu, w którym to wszystko możesz kupić.

Wszystkie przedmioty dostępne w sklepiku zostały przeze mnie wykonane własnoręcznie lub zmodyfikowane na zasadzie upcyklingu – w ramach opodatkowanej działalności nierejestrowanej.

O tym, jakich materiałów używam oraz o bezpieczeństwie palenia świec możesz przeczytać TUTAJ.

Świece sojowe zaczęłam tworzyć poniekąd z potrzeby serca, w celu wypełnienia pustej skarbonki na ratowanie zdrowia mojej ukochanej, stareńkiej i bardzo schorowanej 12-letniej mopsiczki Kumok

Te sojowe wonności powstawały więc z miłości i nadziei. Dzięki tym świecom, moim znajomym, którzy je kupowali i niesamowitej sile Kumoka działy się prawdziwe cuda, a weterynarze nie mogli wyjść z podziwu, jak to stareńkie mopsiątko pięknie walczy, wychodzi z najcięższych sytuacji i jest niemal niezniszczalne. Wspólnie wyczarowaliśmy dla Kumoka jeszcze 6 pięknych miesięcy, pełnych radości i wzruszeń.

Dlatego wierzę, że te świece mają MOC. Po odejściu Kumoka stały się moją terapią, dzięki której mogę zająć ręce i głowę.