O MNIE

Previous slide
Next slide

• W sieci Zazie, a w papierach Olga. Urodzona. Zamieszkała. Do szkół chadzała. Wyborny i długo dojrzewający rocznik’78 z praskich obrzeży miasta stołecznego Warszawy, na tę chwilę osiadła w Pruszkowie.

• Z wykształcenia: filolożka i literaturoznawczyni po Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Z zawodu: copywriterka, ghostwriterka, dialogistka i autorka książek dla dzieci (popełnianych licznie, lecz pod pseudonimem). Z zamiłowania blogerka. Mopsia matka Kumoka, Miszura i Czuczu; towarzyszka życia Marcina.

• Z natury: dzikus i odludek, który tęskni za ludźmi, ale łatwiej przychodzi mu pisanie niż rozmowa. Praktykuje magię, stawia tarota, walczy z depresją i nadprogramowymi kilogramami. Tworzy lalki i miniaturowe scenografie. Pisze dużą i dziwną książkę, robi nieporządek w chaosie i uparcie dąży do wewnętrznej harmonii w imię zasady “from walking disaster to kung-fu master”. Aktualnie próbuje uwierzyć w to, że faktycznie najlepsze życie zaczyna się po 40-tce.

Blog Zazie istnieje w sieci nieprzerwanie od 21 lat. Jest jednym z najstarszych i najdłużej prowadzonych blogów w polskim internecie. Powstał w kwietniu 2002 roku na platformie Blog.pl (jako: zazie-dans-le-metro.blog.pl), a w 2011 roku został przeniesiony - wraz z całym archiwum - na własny serwer i domenę zazie.com.pl

Poprzez bloga Zazie poznałam mnóstwo fantastycznych ludzi, a kilkoro z nich stało się najważniejszymi osobami w moim życiu. Dlatego kontakt z Czytelnikami jest dla mnie szczególnie istotny. A ponieważ piszę o zwyczajnym życiu i zwyczajnych rzeczach – uwielbiam czytać zwyczajne maile i słuchać zwyczajnych historii. Tych nadzwyczajnych też :) Po prostu napisz do mnie – o czym tylko chcesz!

 

 zaziezazu [@] gmail.com

Pomysły do wzięcia, słowa do wynajęcia i inne zajęcia
(oraz rozmaite formy blogowej współpracy)

Oprócz pisania bloga Zazie, na co dzień i zupełnie na serio – jestem copywriterką, ghostwriterką i dialogistką. Mam ponad 15 lat doświadczenia w branży reklamowej – jako freelancerka współpracuję z agencjami i klientami indywidualnymi.

.            

 Co mogę dla Ciebie stworzyć?

– Teksty sprzedażowe, specjalistyczne, literackie i użytkowe;
– Poradniki i e-booki, książki dla dzieci;
– Scenariusze spotów radiowych i telewizyjnych;
– Polskie ścieżki dialogowe do filmów animowanych (tłumaczone z angielskiego i przygotowane pod dubbing);
– Claimy i slogany reklamowe; naming dla firm i produktów, budowanie świadomości marki w grupie docelowej;
– Kompleksowa obsługa i kreatywny content na fanpage FB
– Koncepty kreatywne kampanii reklamowych, wizerunkowych i społecznych w internecie oraz serwisach social media;
– Przemówienia, wywiady, notki prasowe i teksty PR;
– Oferty reklamowe i handlowe, teksty korporacyjne, ogłoszenia, ulotki, mailingi i newslettery;
– SEO copywriting: artykuły i treści na strony internetowe, a także modyfikowanie istniejących już  treści na www pod kątem pozycjonowania i SEO