keeping up appearances

suicide

nie spływa po mnie. ani jak po kaczce. ani jak po tafli kuloodpornego szkła.
chłonę wszystko jak gąbka i nasiąkam pomyjami, które natychmiast
zaczynają we mnie fermentować, mutować i gnić.

zazz
puchnę od tego, cały ten syf nabrzmiewa mi pod skórą i zaczyna rosnąć w ustach.
póki co – połykam go grzecznie, żeby tylko nie zarzygać sobie butów.
bo przecież nie wypada. tak przy ludziach. no bo co powiedzą.
co jeszcze mi powiedzą…

 

 

 

 

 

 

 

     
↓  SKOMENTUJ PRZEZ FACEBOOKA ↓ 

1 Comment

 1. Anonim10 września 2014

  Próbowała Pani jogi ?Jest taka książka „Podstawy jogi królewskiej ” autor R.S.Mishra, lekarz chirurg, osoba kompetentna w medycynie i jodze, objaśnia krok po kroku jak to działa.
  Kilka cytatów dla zachęty:
  Praktyka jogi jest dehipnotyzacją. Ludzie sami przysparzają sobie cierpień i przez szkodliwe autosugestie wpędzają się w nieszczęście. Wiele współczesnych filmów, telewizja, powieści sensacyjne współdziałają z tymi negatywnymi autosugestiami.
  Kiedy trapią nas zmartwienia, dzieje się to za sprawą sugestii naszego umysłu. Czujemy się zniewoleni i bezsilni. Ulegając sugestiom własnego umysłu ludzie skazują się na cierpienie. Sugestia jest kluczem do medytacji.
  Dzięki autosugestii można odzyskać zaufanie do własnego umysłu. Można przezwyciężyć lęki i fobie oraz zapanować nad nieświadomymi i świadomymi falami mentalnymi.
  „Psychologia jogi nauczy cię samo-leczenia własnymi hormonami, uspokajania umysłu siła woli, takiego stosowania własnych hormonów, które usunie wszelkie dolegliwości, uzdrowi ciało, rozwinie zmysły i umysł.
  Nasz stan psychofizyczny jest rezultatem przeszłych myśli. myśl jest źródłem naszej osobowości, postępowania i istnienia. Tak jak wiatr przewraca słabe drzewa, tak upada człowiek pod naporem własnych złych myśli, pełnych złości, żądzy, myśli ciężkich, leniwych.
  jeśli naprawdę pragniesz powodzenia w życiu osobistym i zawodowym, musisz zrozumieć czym jest skupienie umysłu i doprowadzić je do perfekcji. Naucz się rządzić swym podświdomym umysłem, a wkrótce zauważysz wiele pozytywnych zmian w swojej psychofizyce.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Scroll to top