Terapia przez pisanie

Jeśli ktokolwiek sądził, że stworzę – tu na blogu – jakąś sensacyjną prozę, atencyjną gównoburzę albo wiwisekcyjną orgię z udziałem osób trzecich (wymienianych z imienia i reszty parametrów) celem publicznego oczerniania ich i wystawiania na lincz w komentarzach – to się, przepraszam, pomylił.

Piszę tutaj tyle, ile uznaję w danej chwili za stosowne i jedynie po to, by pomóc samej sobie – nie zaś po to, by komukolwiek dostarczyć pożywki do fermentów i spekulacji. Piszę, ponieważ jest to jedyna dostępna mi forma komunikacji ze światem, z ludźmi, z samą sobą. Nie umiem gadać, płakać nie mam już siły, a w tekstach pisanych “do szuflady” potrafię jedynie ziać ogniem i kląć.

Nie potrzebuję niczyjego pozwolenia, by tutaj pisać. Nie uznaję też żadnej cenzury w wyrażaniu własnych emocji. Szanuję cudze dobra osobiste, nikogo nie wskazuję palcem. Dlatego wszystkich życzliwych, którzy w mailach zalecają mi daleko idącą ostrożność, pragnę uspokoić i wskazując im drzwi – zapraszam, wypierdalać! – życzyć miłych chwil gdzie indziej.

Znudziło i zmęczyło mnie bycie miłą.
Oraz: przestało mi się to opłacać.

 

Ciekawe? Podziel się!

     
↓  SKOMENTUJ PRZEZ FACEBOOKA ↓ 

1 Comment

  1. Taleyah7 lutego 2020

    Mój jest ten kawałek podłogi :]

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


The maximum upload file size: 128 MB.
You can upload: image.
Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.

Scroll to top
error: Content is protected !!